Hakkımızda

Biz Farklıyız.

DesignEx şirket kültürünün birinci şartı ve en büyük farkı; bir projeyi en iyi şekilde yerine getirmenin bir opsiyon değil standart olmasıdır. Bir yapı, bünyesinde birçok ürün grubunu barındırır ve her ürünün farklı bir dili, kimliği ve ruhu olduğuna inanıyoruz. DesignEx bu nüansları bir sanat eseri edasıyla ruhuna uygun bir şekilde projelerinde icra eder.
Alanında uzman DesignEx ailesi çelik konstrüksiyonlu doğal taş, seramik, kompozit ve planer dış cephe projelerinize planlama, üretim ve uygulama olarak anahtar teslimi hizmet veren bir kuruluştur.
DesignEx, Proje ve AR-GE ekibi ile cephe ve iç tasarımından, uygulamasına kadar tüm aşamalarda hizmet memnuniyetini her şeyin üstünde tutan deneyimli çalışanları ile birlikte birçok prestijli projeyi tamamlamış bulunmaktadır.
Alanında uzman olmakla beraber, işini severek yapan mimar ve mühendislerden oluşan tasarım ekibimiz, şehrin silüetinde bırakacakları izin farkındalığı ile hareket ederek hayata geçirilecek projeyi, etik, estetik ekonomik kaygılar güderek yorumlamaktadır.

Bir Adımda Sanat

DesignEx olarak yapılarımıza bir adımda sanat mottosu ile hem enlemesine hem de boylamasına anlam katıyoruz. Bu motto boylamasına perspektifinde yapılarımızın dış cephe üretimi ile alakalı seramik, doğal taş, alüminyum, silikon yani sıcak ve soğuk cephe olmak üzere bir cephenin ihtiyaç duyduğu tüm üretimlerin bir elden çıkması üzerine tasarlanmıştır. Farklı yapı malzemelerinin farklı teknik ve bitiş dillerinin aynı teknik ve aynı ekip ile harmanlanması, hem bitişlerin hem detayların doğru olmasını sağlamakla birlikte zaman tasarrufu da sağlamaktadır.
Diğer mottomuz olan enlemesine perspektif ile de yapılarımızın iç mekanlarına doğal taş, seramik, ahşap, vitrifiye, armatür bileşenleri ile hitap etmekteyiz. Bir adımda sanat prensibi ile yatırımcılarımız hem zaman, hem de ekipler arası koordinasyon sorunları yaşamamaktadır. Kısaca bir yapı için ihtiyaç duyulan her şey DesignEx tarafından tasarlanmakta ve üretilmektedir.
Cephe Sistemleri ile ilgileniyorsanız
Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle Cephe Sistemleri hakkında çalışmak isterseniz?

Lütfen iletişim formunu doldurun ve detayları incelemek için 24 saat içine sizinle irtibata geçelim. Rezervasyon süresi, rezervasyon sözleşmesi imzalandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

+90 216 519 65 04

ya da bizi arayın.

DESIGNEX FACADE SYSTEMS şirketinin kişisel ilişki bilgilerimi (isim, soyisim, e-posta ve telefon numarası) ile işleneceğini kabul ediyorum.