Hakkımızda

Biz Farklıyız.

Designex A.Ş., iki ana faaliyet kolu üzerinden çalışmalarını yürütmektedir.
Dış cephe çözümlerinde anahtar teslim proje ve taahhüt, sistem geliştirme, danışmanlık ve ar-ge hizmetleri ile mimari çözüm ortaklığı yapmaktadır. Alanında uzman olmakla beraber, işini severek yapan, uzman mimar ve mühendislerden oluşan tasarım ve danışmanlık ekibimiz, şehrin silüetinde bırakacakları izin farkındalığı ile hareket ederek hayata geçirilecek projeyi, etik, estetik ekonomik kaygılar güderek yorumlamaktadır.
Designex A.Ş. ayrıca Yapı malzemeleri alanındaki geniş ürün yelpazesi ile ticari çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.
Bu doğrultuda Designex A.Ş., müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam zamanında ve globalleşen dünya standartlarına uygun olarak karşılamayı, çevrenin korunması ve iyileştirilmesine önem vermeyi, ulusal ve uluslararası mevzuatlara uyumlu bir şekilde çalışmayı, Çevreye ve İnsana saygılı ürünlerin, zararsız hammaddelerin; temiz enerji ve modern teknoloji ile donatılmış ekipmanlarla, ergonomik çalışma koşullarında üretilerek, son kullanıcılarına risksiz bir şekilde ulaştırılmasını, Tüm çalışanlarımızın iş güvenliğinin ve sağlığının korunması ve yasal gereklere uyum içerisinde çalışmayı taahhüt eder.

Ticari Ürün Satışı,
Proje-Taahhüt,
Cephe Danışmanlığı

Designex A.Ş. olarak Proje Taahhüt ve Danışmanlık Faaliyetleri kapsamında; Ar-ge çalışmalarını, cephe sistemlerinde, özellikle de teknik porselen mekanik kaplama üzerine sistem geliştirme, sürdürülebilir, dayanıklı, estetik, fonksiyonel dış cephe sistemlerinin geliştirilmesi ve beraberinde farklı ölçü ve kalınlıklarda teknik porselen kaplama üretimini gerçekleştirmektedir.

Taahhüt kısmında, yurt içi ve yurt dışında marka projelerin sistem ve uygulama çözümlerinde garantili iş ortaklığı hizmeti vermektedir. Garantili kavramında dış cephede kullanan yegane firma olarak da sektörde ayrıcalığını göstermektedir.

Mimari Danışmanlık hizmetleri veren Designex A.Ş., yurt içi ve yurt dışında elit ve marka projelerde imzası bulunan profesyonel mimar, mühendis ve uzman kadrosu ile, dış cephenin tasarımı, uygulaması ve dayanıklılık özelliğinin çok yönlü kriterlere göre incelenmesi ve takibe alınması hizmetlerinin tümünü vererek, sayısız projenin sıfır hata prensibiyle tamamlanmasını sağlamıştır.
Designex A.Ş. bünyesinde Finansal Danışmanlık hizmeti vererek; proje bazlı finansal fizibilite çalışması ile başlayan risk analiz ve yönetimi, banka ve finansal kuruluş iletişimi, nakit akışına en uygun finansman yapısı ihtiyacının belirlenmesi ve finansman müzakere süreci yönetimine kadar uzanan çözümlerin tümünü sağlamaktadır.

Designex A.Ş., yapı malzemeleri sektöründe kendine özel koleksiyonu, tasarımı ve markası ile üst düzey teknoloji ve yüksek otomasyonla çalışan fabrikalarımızdan üretilen eşsiz standarttaki ürünlerin tedariğini ve dünya markalarının Türkiye temsilcilikleriyle satışını sağlamaktadır.

Ercan Şirketler Topluluğu

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet göstermek üzere kurulan Designex A.Ş., Ercan Şirketler Topluluğu’ndan güç alarak, gücüne güç katmaktadır.

Ercan Şirketler Topluluğu, 1965 yılında madencilik sektörü ile ilk yatırımına başlayan, daha sonra Türkiye'de gün geçtikçe gelişen enerji, madencilik, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerin de faaliyet göstererek, %80 büyüme hızı ile ülke ekonomisine katkıdan bulunan bir topluluktur.

-5 kıtada 28 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve yurt dışı yurt içindeki yaygın bayi ağı ile Bien Seramik,

-Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar ve banyo aksesuarları yer alan Bien Banyo,
-Sektörün en büyük ve en son teknoloji üretim bandına sahip Qua Granit,

-Enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Bien Sigorta,

-VONRESORT Elite, VONRESORT Golden Coast, VONRESORT Golden Beach, VONRESORT Abant,

-500 alt satış acentesi ve 1000’e yakın otel portföyü ile Gezinomi.


Cephe Sistemleri ile ilgileniyorsanız
Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle Cephe Sistemleri hakkında çalışmak isterseniz?

Lütfen iletişim formunu doldurun ve detayları incelemek için 24 saat içine sizinle irtibata geçelim. Rezervasyon süresi, rezervasyon sözleşmesi imzalandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

+90 216 519 65 04

ya da bizi arayın.

DESIGNEX FACADE SYSTEMS şirketinin kişisel ilişki bilgilerimi (isim, soyisim, e-posta ve telefon numarası) ile işleneceğini kabul ediyorum.