Koordinatör

Alpaslan Bulut

1978’de Amasya’nın Merzifon ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta Öğretimini burada tamamladıktan sonra Sırasıyla Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği eğitimi aldı. Askeriliğini 1. Ordu komutanlığı Proje bölümünde yapan Alpaslan Bulut, 2002 Yılında Stuttgart Üniversitesine Dil ve Mühendislik eğitimi için gitti. Eğitimin ardından 2004 Yılında İstanbul Merkezli Uluslar arası firma olan Aygün Alüminyum’da işe başladı, bu çalışma esnasında birçok projenin takım arkadaşlığı yanında, Direkt olarak , Amerikan Hastanesi, Mashattan / İstanbul, Al-Tadamon twin towers / Trablusgarb / Libya, Bakü Hilton /
Azerbaycan, NATO karargah binası ( NNHQ ) / Brüksel Projelerinde Şantiye Proje Müdürlüğü görevi yaptıktan sonra, mimar olan eşi ile birlikte 2016 Yılında MESKEN adı ile halen çalışmalarına özgün bir şekilde devam eden bir mimarlık mühendislik firması kurmuştur. Bu çalışmalarına ilaveten Almaya için çizilen projelerin Kontrolü ve uygulatılması ve Türkiye’de yapılan cephe uygulamalarında danışmanlık yapmaya ve ayrıca DESIGNEX dış cephe firmasında koordinatör olarak iş hayatına devam etmektedir.
Cephe Sistemleri ile ilgileniyorsanız
Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle Cephe Sistemleri hakkında çalışmak isterseniz?

Lütfen iletişim formunu doldurun ve detayları incelemek için 24 saat içine sizinle irtibata geçelim. Rezervasyon süresi, rezervasyon sözleşmesi imzalandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

+90 216 519 65 04

ya da bizi arayın.

DESIGNEX FACADE SYSTEMS şirketinin kişisel ilişki bilgilerimi (isim, soyisim, e-posta ve telefon numarası) ile işleneceğini kabul ediyorum.