Proje & Taahhüt

Sağlam güven.

Dış cephe firması olarak profesyonellik, başarı açısından en önemli bileşendir. Verilen sözlerin zamanında ve bütçelere uygun olarak tutulması ve ortak kazanımlar üzerine odaklanmak her şeyden önceliklidir.

DesignEx için başarı tek taraflı bir etken değildir. Bu yüzden proje ve uygulama ekibimizle yaptığımız işin senkronize ilerleyişi, başarılı süreç yönetimi, müşteri portföyümüz de dış cephelerimiz kadar sağlam bir güven oluşturmaktadır.

DesignEx, sadece bir cephe olmaktan ibaret değil, sanatını iç mekana da aktarabilen eşsiz tasarım anlayışı ile hayalinizdeki projeleri gerçeğe dönüştüren bir kuruluştur.
Proje aşamasından uygulama ve teslim aşamasına kadar tasarlanacak cephe konusundaki tasarım alternatiflerini optimum teknik, mali çözümlerini ve sonrasında çıkabileceğini öngördüğümüz sorunları, müşterilerimizle paylaşmakta ve nihai karalarımızı birlikte vermekteyiz. Avantajımız ile projenizin konseptinden tamamlanmasına kadar tüm yönlerini destekliyoruz. İç mekan ve dış mekan ilişkilerimizin proaktif uygulamalı katılım gerektirdiğine inanıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Tasarım ve Etüt
Mimari projeye dış cephe tasarım çalışması, uygulamaya geçip gerçekleşmesi, işlevsellik, yapı fiziği, mühendislik konularında incelenmesi.

Proje ve Detay
Mimari uygulama projelerinde cephe çözümlerine fikir oluşturacak öneriler ve detay çalışmalarının yapılması.

Uygulama Projeleri
Tasarımı yapılan, mekanik, statik yapı fiziği gibi çözümlemeleri oluşturulan projenin metraj-karolaj, detay çözümleri aşamasından sonra teknik şartnameye sadık kalınarak mağaza çizimi projelerinin hazırlanıp uygulamaya geçilmesi.
Mock Up ve Test Aşaması
Yaptığımız mimari tasarım-uygulama sürecinde her sistem her bina için uygun olmayabilir. Sistemin binaya uygulanabilirliğini, çözümlerinin doğruluğunun gerektiğinde test merkezinde denetimleri yapılır.

Montaj Yönetim
Dış cephe saha uygulamaları yapılırken doğru ve kaliteli sonuç elde etmek için bu aşamada uzman gözetimi önemli faktördür.
Cephe Sistemleri ile ilgileniyorsanız
Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle Cephe Sistemleri hakkında çalışmak isterseniz?

Lütfen iletişim formunu doldurun ve detayları incelemek için 24 saat içine sizinle irtibata geçelim. Rezervasyon süresi, rezervasyon sözleşmesi imzalandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

+90 216 519 65 04

ya da bizi arayın.

DESIGNEX FACADE SYSTEMS şirketinin kişisel ilişki bilgilerimi (isim, soyisim, e-posta ve telefon numarası) ile işleneceğini kabul ediyorum.