Seramik Koleksiyonu

Sürdürülebilir gelişimi hedefleyen müşteri odaklı yaklaşımımız, grubumuzun bugüne kadar elde ettiği başarının arkasında yatmaktadır. İlk yatırımını 1965 yılında madencilik sektöründe yapan grubumuz, Türkiye’nin önde gelen şirketler grubu arasında yer almaktadır. Madencilik sektörüne yaptığı yatırımları kısa sürede geri dönen firmamız, farklı sektörlerde faaliyet göstermeye başlamış ve akılcı politikalar ve donanımlı insan kaynağı ile oluşturduğu sinerji ile ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır.
Designex, özel çini tasarımları ile yapıların tüm alanlarında çağdaş seramik kültüründen edindiği değerlerle deneyim ve profesyonelliğini uyguluyor. Designex kendi koleksiyonu ile 60x120mm, 120x180mm boyutlarında ürün yelpazesini oluşturmuştur. Designex, Bien ve Qua seramik tedariği de yapmaktadır.
Cephe Sistemleri ile ilgileniyorsanız
Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle Cephe Sistemleri hakkında çalışmak isterseniz?

Lütfen iletişim formunu doldurun ve detayları incelemek için 24 saat içine sizinle irtibata geçelim. Rezervasyon süresi, rezervasyon sözleşmesi imzalandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

+90 216 519 65 04

ya da bizi arayın.

DESIGNEX FACADE SYSTEMS şirketinin kişisel ilişki bilgilerimi (isim, soyisim, e-posta ve telefon numarası) ile işleneceğini kabul ediyorum.