Genişletilmiş Mesh Sistemler

Designex, endüstriyel deneyimini en son teknik yetenekler ve gelişmiş üretim süreçleri ile birleştiren, genişletilmiş metal mesh ürünlerinin geliştirilmesi ve üretiminde lider ve yenilikçi konuma sahiptir.
Genişletilmiş metal konusunda dünya çapında uzmanlığı, 25.000 m2'nin üzerindeki kapsamlı tesisimizde faaliyet göstermektedir. Çok sayıda endüstri ve uygulamada kullanılan geniş bir yelpazede yüksek kaliteli genişletilmiş metal mesh ürünleri sunuyoruz.
Ekibimiz, projeleri için ısmarlama çözümler oluşturmak için yükleniciler ve son kullanıcılarla yakın bir şekilde çalışır ve ayrıca metal işlerinde uzmanlığı sayesinde müşterilerin ek ürün ve hizmetlerden yararlanmasını sağlar.
Cephe Sistemleri ile ilgileniyorsanız
Nasıl Çalışıyoruz?

Bizimle Cephe Sistemleri hakkında çalışmak isterseniz?

Lütfen iletişim formunu doldurun ve detayları incelemek için 24 saat içine sizinle irtibata geçelim. Rezervasyon süresi, rezervasyon sözleşmesi imzalandığı andan itibaren geçerli olacaktır.

+90 216 519 65 04

ya da bizi arayın.

DESIGNEX FACADE SYSTEMS şirketinin kişisel ilişki bilgilerimi (isim, soyisim, e-posta ve telefon numarası) ile işleneceğini kabul ediyorum.